Atv-motorsiklet-scooter

Bu ilan Filpa İthalat İhracat Pazarlama adlı şirket tarafından Atv-motorsiklet-scooter konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı İşbirliği talebi, ilanı olarak Antalya ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

1493
İşbirliği
19/03/2007
Atv-motorsiklet-scooter
Filpa Motor Yurt dışından ithal ettiği motorsiklet ve 4 tekerli arazi motorsikletlerinin (ATV) satış/yedek parça & teknik servis hizmetini vermektedir.Hiç bir markanın bayisi olmadan ürünlerini kendisi seçip yeni bir marka oluşturmuştur.Sizde kendi ürününüzü kendiniz seçip kendi markanızı oluşturup ticarete atılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken FİLPA MOTOR yetkilisine ulaşmaktır.0242 321 35 15 / 0535 436 46 73 / 0555 703 63 58 / 0546 440 31 16 / filpa38@hotmail.com / filpa_07@hotmail.com / LEVENT FİDAN
Filpa İthalat İhracat Pazarlama Filpa İthalat İhracat Pazarlama
Filpa İthalat İhracat Pazarlama ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

Filpa İthalat İhracat Pazarlama talep ve ilanları

Atv-motorsiklet-scooter
Filpa Motor Yurt dışından ithal ettiği motorsiklet ve 4 tekerli arazi motorsikletlerinin (ATV) satış/yedek parça & teknik servis hizmetini vermektedir

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Filpa İthalat İhracat Pazarlama nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Otomatik Bisiklet Jant Teker Stabilizer Akort Makinesi
Otomatik Bisiklet jant Teker Stabilizer Akort Makinesi Marka: Holland MechanicsModel: Wheelbuild
Atv-motorsiklet-scooter
Filpa Motor Yurt dışından ithal ettiği motorsiklet ve 4 tekerli arazi motorsikletlerinin (ATV) satış
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019