Hindistan İle Ithalat Ihacat

Bu ilan Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd. adlı şirket tarafından Hindistan İle Ithalat Ihacat konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı Hizmet talebi, ilanı olarak ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

22963
Hizmet
05/11/2020
Hindistan İle Ithalat Ihacat
NAMA INDIA IMPORT EXPORT BUSINESS CONSULTANTS Hindistan'da güvenilir ortaklar bulmanıza yardımcı olmak ve iş faaliyetlerinizi kolaylaştırmak bizim görevimizdir. Yurtdışı değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmelter-  Danışmanlık hizmetleri, Piyasa analizi ve iş kapsamı • İş alanınızda eksiksiz ve ayrıntılı kapsamlı piyasa raporu. • İş fırsatları ve kapsamı. • İş zekâsı (Endüstrideki en son güncellemeler). • İş kararları vermede yardımcı olmak.  Temsilcilik ve Heyetler • Biz şirketinizi Hindistan’da ve yurtdışında temsil edebiliriz. • İş gereksiniminiz için ülkenize seyahat edebiliriz. • Hindistan’da müşteri ziyaretleri, rehberli turlar, geziler, konaklama vb. dahil olmak üzere lojistik hizmetleri. • Sizin iş bağlantılarınızı bulmak  Veriler • Dünyanın dört bir yanından Hindistan'a İthalat verileri • Dünyanın dört bir yanınа Hindistan'dan İhracat verileri  Dil Uzmanlığı • Profesyonel yazılı ve sözlü çeviri sağlanması- İngilizce, Hintçe, Türkçe, Rusça. • Gerçek zamanlı iletişim desteği İngilizce / Rusça / Türkçe / Hintçe (e-posta yoluyla iletişim, telefon, video konferans görüşmeleri, yüz yüze toplantılar).  Startap Yardımı • Şirket oluşturma ve diğer yasal hizmetler. • Ofis alanı ve yerleşim alanı dahil olmak üzere taşınma konusunda yardım. • Personel alımı. • Etkinlik organizasyonu ve yönetimi. E-posta: info@namaconsultants.com Web: www.namaconsultants.com Saygılarımızla Nargiza Nıyazmammedova +917506986788
Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd. Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd.
Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd. ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd. talep ve ilanları

Dış Ticaret Hizmetleri- Hindistan
NAMA Danışmanları - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağla..
Hindistan Da Şirket Oluşturma Ve Etkinlik Organizasyonu
NAMA Consultants - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağlay..
Hindistanda Temsilcilik Hizmetleri
NAMA Consultants - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağlay..
Hindistan Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetleri
NAMA Danışmanları - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağla..
Hindistan İle Ithalat Ihacat
NAMA INDIA IMPORT EXPORT BUSINESS CONSULTANTS Hindistan'da güvenilir ortaklar bulmanıza yardımcı olmak ve iş faaliyetlerinizi kolaylaştırmak ...
Hindistan İle Ticaret
NAMA Danışmanları - Hindistan ile diğer ülkeler arasında iş kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak stratejik iş danışmanlığı ve çözümleri sağla..
Hindistan İthalat İhracat
 Danışmanlık hizmetleri, Piyasa analizi ve iş kapsamı• İş alanınızda eksiksiz ve ayrıntılı kapsamlı piyasa raporu. • İş fırsatları ve kapsamı....

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Nama India Import Export Business Consultants Pvt. Ltd. nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Hindistan İle Ithalat Ihacat
NAMA INDIA IMPORT EXPORT BUSINESS CONSULTANTS Hindistan'da güvenilir ortaklar bulmanıza yardımc
Pazar Araştırması
Ürününüz için firmanıza özel pazar araştırması ile hedef pazarınızı birlikte belirleyelim.*Hangi ülk
Gemilerde Çalışacak Vasıflı Vasıfsız Personeller
Uluslararası Yurtiçi yük ve yolcu gemilerinde yetiştirilip kadrolu olarak çalışacak;Denizciler ve de
Dernek Ve Vakıf İşlemleri Kuruluş Yönetim Takip Hizmetleri
Dernek ve Vakıf kuruluşlarıİktisadi İşletmelerLokaller
İngilizce Tercüman İstanbul
İngilizce Ardıl (Sözlü) Tercüme:İş toplantılarında tercüme, özel görüşmelerde tercüme, yabancı k
Finans Yatırım Riskleri
finans yatırım risk analizleri belirleme araştırma hizmetleri
Gözetim Denetim
gözetim denetim işleri ile bu işlerinizdeki risk analizleriniz belirlenir bunun yanında firma içinde
Firma Şube Açarken Dikkat
firma şube açarken yer konum konu riskleri belirleme araştırma hizmeti ile finans yatırım risk anali
Risk Analiz Araştırma
firma şube açarken yer konum konu risk analizleri belirleme araştırma hizmetleri ile finans yatırım
Kobi Koçluğu
KOBİLER NEDEN KOÇLUK ALMALIDIR?Kobi Koçluğu kobilerin gelişimi, verimliliğin artması ve kurumsallaş
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019