Industrial Modbus To Wifi Gateway

Bu ilan King Pigeon Communication Co., Ltd. adlı şirket tarafından Industrial Modbus To Wifi Gateway konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı Satım talebi, ilanı olarak ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

23143
Satım
07/07/2023
Industrial Modbus To Wifi Gateway
Cellular 4G Lte Industrial IoT Edge Router R10 is not only an industrial-grade router, but also supports programmable logic control, customized applications, and replaces PLC. Used as Modbus RTU/TCP Master to collect data, convert Modbus to MQTT protocol, Transmit Transparently (Pass-through), and directly connect to cloud platforms such as AWSTHINGSBOARD etc. The Cellular Industrial IoT Edge Router applications: The R10 can provide wireless access network, and also can performs Modbus Master to poll meters over RS485/232 or LAN ports, then upload the data to cloud platforms under MQTT format, e.g.: AWS IoT, Thingsboard, Aliyun, etc. Also, can customerize applications, use the RS485 or LAN port to connect the I/O modules, to monitoring data or switch on/off devices, etc.
King Pigeon Communication Co.,  Ltd. King Pigeon Communication Co., Ltd.
King Pigeon Communication Co., Ltd. ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

King Pigeon Communication Co., Ltd. talep ve ilanları

Industrial Modbus To Wifi Gateway
Cellular 4G Lte Industrial IoT Edge RouterR10 is not only an industrial-grade router, but also supports programmable logic control, customized a..

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

King Pigeon Communication Co., Ltd. nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Industrial Modbus To Wifi Gateway
Cellular 4G Lte Industrial IoT Edge RouterR10 is not only an industrial-grade router, but also sup
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019