Tuzla Satılık Daire

Bu ilan Concept Gayrimenkul Danışmanlık adlı şirket tarafından Tuzla Satılık Daire konusu ile girilmiştir. Firma bu ilanı Satım talebi, ilanı olarak İstanbul ilinden vermiştir. İlgilendiğiniz Talep/İlan bilgileri aşağıdadır.

23019
Satım
22/08/2021
Tuzla Satılık Daire
Tuzla Satılık Daire Tuzla satılık daire , gelişen beldeleriyle bölgede yaşayanlar ve civar ilçelerde ikamet edenler tarafından yoğun bir şekilde aranıyor. Tuzla İstanbul’un güneyinde yer alan bir yerleşim alanı. Sınır bölge olması nedeniyle şehrin genişlemesi bakımından en ideal merkez. Ayrıca mimarî yapılanma ve şehirleşme fizibilitesi, yeni yatırım ve bayındırlık faaliyetleri için yoğun rağbet görmesinde de etken. Bölgede yaşayanların refah ve konfor düzeyini yükselten bir dizi revizyondan bahsedilebilir. Bunların başında da TOKİ Tuzla , Emlak Konut GYO faaliyetleri ile işletme sahibi ve yatırımcı iştirakleri sayılabilir. Tuzlada satılık daire arayanlar için dikkat edilecek birkaç başlık olmazsa olmaz kriterler arasında yer alıyor. Bunlar; • Yatırımlık ve oturum amacına uygun alt yapı. • Sahile yakınlık. • Ulaşım olanaklarına erişim. • Üniversite, kütüphane vb. eğitim odakları. • Sağlık kuruluşları ve eczane mevcudiyeti. • Uygulamada olan ve başlangıç tarihi bekleyen projeler. • Satın alınan konutun yeni bina yasasına uygunluğu. • Deprem sigortası. • Alışveriş olanakları. • Semt tercihi. Tuzla’da modern yaşamı mümkün kılan özel ve devlet tabanlı yeni oluşumlar, ilçenin önde gelen bölgelerinde ağırlık kazanıyor. Özellikle sahil şeridinde yer alan Cami Mahallesi ve ona yakın lokasyonda İstasyon, Postane Mahalleleri en gözde semtlerin başında geliyor. Bununla birlikte endüstriyel hareketliliğin ve kamusal yapılanmanın yoğunlaştığı Orhanlı Mahallesi de TOKİ konut projesinin de etkisiyle konut satışlarında dikkat çeken beldelerden. Daire alım-satımlarında ve tapu devir işlemleri Tuzla ‘da kadar önem arz eden bir diğer husus, alıcının kullanım amacı ile konutun niteliğindeki uyum. Yatırım amacıyla bir konut alımı yaparken, binanın alt yapısı ve çevresel potansiyel dikkatle analiz edilmeli. Satın alınan değerin üzerine çıkabilme de yakın tarihteki bölgesel eklentiler ve projeler önem taşıyor. Tuzla’d
Concept Gayrimenkul Danışmanlık Concept Gayrimenkul Danışmanlık
Concept Gayrimenkul Danışmanlık ilanları

İlana yanıt verebilmek için TurkBusinessCenter'a üye olmalısınız.

Üye Giriş - Üye olmak için tıklayınız

Concept Gayrimenkul Danışmanlık talep ve ilanları

Tuzla Satılık Daire
Tuzla Satılık DaireTuzla satılık daire , gelişen beldeleriyle bölgede yaşayanlar ve civar ilçelerde ikamet edenler tarafından yoğun bir şekilde a...

İlan Sayfasına Geri Dön

DİKKAT!: Bu bölümde yer alan ilanlar/talepler/teklifler, Turk Business Center'a serbestçe üye olan şirketlerin her hangi bir onay mekanizmasından geçmeden yayınladıkları tekliflerdir. Turk Business Center sadece bu sayfaların düzgün çalışmasını sağlar, tekliflerin içerikleri ya da doğrulukları konusunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başvurmanın tek yolu yayınlayan şirket ile irtibat kurmaktır. Bu teklifin yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız, bilgi@turkbusinesscenter.com adresine e-posta göndererek bize haber veriniz.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Concept Gayrimenkul Danışmanlık nerede?


Haritayı büyütmek için üzerine tıklayın.

sektöründeki en güncel ürün ve hizmetler

Tuzla Satılık Daire
Tuzla Satılık DaireTuzla satılık daire , gelişen beldeleriyle bölgede yaşayanlar ve civar ilçelerd
İmar Barışı Mimarlık Ve Danışmanlık Hizmeti
İmar Barışı, Mimarlık, Danışmanlık, Kat Mülkiyeti, Kat İrtifakı, Rölöve, Yapı Kayı
Hik Yapı Vizyon Evleri Bursa
Yunuseli Vizyon Evleri; spor kompleksi alanı yanında; çoçuk parkı - kapalı pazaryeri - market - cami
Kat Karşılığı Eski Binalarınıza Ve Arsalarınıza Proje Teklifi Sunulur
Kat Karşılığı Eski Binalarınıza ve Arsalarınıza Proje Teklifi Sunulur 05383800263
Gayrimenkul Satisi, Alimi Ortaklik
dubai deki sirketimiz, turkiye de ki gayrimenkul sirketlerle ortaklik dusunmektedir.Murat Dubai mu
Gayrimenkul İsletmeciligimiz İcin Ortaklik, Ortak Calisma, Dubai De Yatirim İsteyenler İcin
gayrimenkul isinde tecrubeli olan local sirketimizin genis portfoyunun sundugu yatirimlardan, ve d
Sanayi Ve Ticari İmarlı Olup Patlayıcı Madde Üretim İzinli
Arsamızın Özelliği:540.000 m2 Arazi olup, Fiyatı: 5.000.000 TL .Arsamızın tapusu, Sanayi ve Tica
Bu Yatırım Fırsatı Kaçmaz Türkiye'de İlk Ve %25 İndirim
PEŞİN ALIMLARDA %25 İNDİRİM!!! TATİL EVİM EGE YILDIZI FAMILY
Mekan Emlak Ofisi
Mekan Emlak Ofisi Olarak 1997 yılından bu yana Gayrimenkul alım-satımı, kiralanması, vb konulard
Yurtdışından Finansman
Yurtdışındaki finansör ve yatırımcı portföyümüz için yasal sorunu olmayan, kâr etme potansiyeli yü
Hızlı Menü
Detaylı Arama

Turk Business Center

Turk Business Center (TBC), ücretsiz şirket rehberi, firma rehberi, alım talepleri, satım talebi, ticari ilanlar, güncel sektörel talepler, online ürün ve hizmet katalogu, bayilik, franchising, şehir rehberi gibi özellikleri ile Türkiye'nin önde gelen B2B e-pazaryerleri arasındadır.
© 2004-2019